Pohony garážových vrat

SupraMatic
Silný. Bezpečný. Až o 50% rychlejší = nový pohon SupraMatic
Váš televizor ovládáte také vsedě!
Díky inteligentnímu pohonu vrat SupraMatic zůstanete sedět ve svém voze a garážová vrata ovládáte jednoduše stisknutím tlačítka - rychle a komfortně.

Pohon SupraMatic je perfektně sladěn se všemi garážovými vraty Hörmann. Snadná montáž velmi usnadňuje dodatečné vybavení vrat tímto pohonem. Téma "údržby" můžete tímto okamžikem zcela zapomenout. Patentovaný ozubený pás činí pohon SupraMatic bezúdržbovým - nic se nemusí olejovat, nastavovat nebo přizpůsobovat.

 

SupraMatic E

Tažná a tlačná síla až 650 N, maximálně 800 N, otevírací rychlost maximálně 22 cm / sec., šíře vrat maximálně do 5500mm, počet otevíracích cyklů = 25 / den

SupraMatic P

Tažná a tlačná síla až 750 N, maximálně 1000 N, otevírací rychlost maximálně 22 cm / sec., šíře vrat maximálně do 5500mm, určen pro těžká sekční vrata např. s integrovanými dveřmi, počet otevíracích cyklů = 50 / den

 

 

 

 

Funkce a bezpečnost
 

 • Ochrana proti vloupání díky 1 bilionu bezpečnostních kódů
 • Patentováno jen u společnosti Hörmann s účinností po celé Evropě: Uzavření vrat v kolejnici pohonu. Pokud jsou vrata zavřená, automaticky se zajistí a jsou tak účinně chráněna proti vypáčení.
 • Extra tichý chod díky pozvolnému rozjezdu a pozvolnému zastavení.
 • Bezpečnost - v případě překážky vrata okamžitě zastaví.
 • Vysoce kvalitní kryt z ušlechtilé oceli.


sériově se 4 kanálovým ručním ovladačem 

Pro ochranu Vaší rodiny
Garážová vrata a pohony Hörmann jsou certifikovány jednotlivě i jako zařízení podle evropské normy 13241-1 a samozřejmě také prověřeny institutem TÜV.

  
  

 
  Pokud se rozhodnete pro pohon vrat od společnosti Hörmann, rozhodnete se tím pro techniku pohonu na té nejvyššíúrovni a pro kvalitu, na kterou se vždy můžete spolehnout.
 
5 Jahre Garantie

 
  
 

ProMatic
Pohon garážových vrat v takové kvalitě, kterou si můžete dovolit

 

ProMatic - komfort, který si můžete dovolit.
S pohonem garážových vrat zůstanete jednoduše sedět ve svém voze a garážová vrata otevřete a zavřete pomocí tlačítka - rychle a komfortně.

 

Tento cenově výhodný vratový pohon je perfektně sladěn se všemi garážovými vraty Hörmann jako např. se sekčními vraty ETE a EPU. Snadná montážčiní i dostrojení vašich vrat velmi jednoduchým. Téma "údržby" můžete tímto okamžikem zcela zapomenout. Díky patentovanému ozubenému pásu je pohon ProMatic zcela bezúdržbový - nic se nemusí olejovat.

 

Promatic:.

Tažná a tlačná síla až 500 N, maximální síla až 650 N, otevírací rychlost max. 14 cm/sec., určený pro vrata do max. 5000mm šíře, maximální počet otevíracích cyklů / den = 10 .

 

Promatic P:.

Tažná a tlačná síla až 600 N, maximální síla až 750 N, otevírací rychlost max. 14 cm/sec., určený pro vrata do max. 5500mm šíře, maximální počet otevíracích cyklů / den = 20

Funkce a bezpečnost
 

 • Přes 1 bilion bezpečnostních kódů zabraňuje možnosti vloupání
 • Patentováno jen u společnosti Hörmann s účinností po celé Evropě: Uzavření vrat v kolejnici pohonu. Pokud jsou vrata zavřená, automaticky se zajistí a tím jsou účinně chráněna proti vypáčení.
 • Bezpečnost - v případě překážky se vrata okamžitě zastaví.
 • Možno nastavit pozvolný rozběh a dojezd vratového křídla = skoro žádný hluk
 • Osvětlení garáže - 2 minutové světlo.
 • seriově 4 kanálový ruční ovladač
Důmyslné příslušenství

 
Větší komfort a menší náklady díky plné kompatibilitě
Garážová vrata i vjezdovou bránu ovládáte jedním jediným ručním vysílačem - pokud jsou tyto od společnosti Hörmann. Nepotřebujete žádný přijímač navíc a ušetříte se tak vzájemného přizpůsobování různých systémů pohonu od různých výrobců. Šetříte tak peníze, čas i nervy.
S tímto příslušentstvím si zvyšujete komfort
 

 

   Ruční vysílače
Pomocí ručního vysílače ovládáte nejen svá vrata ale např. také vjezdovou bránu a venkovní osvětlení Vašeho domu (zde je nutný zvláštní přijímač od společnosti Hörmann). Sériově obdržíte dvoutlačítkový ruční vysílač s držákem. Na přání nabízíme také vysílač se čtyřmi tlačítky a nebo v miniformátu, a dále dvoutlačítkový ruční mikrovysílač s kroužkem na klíče. Ruční vysílače Hörmann jsou odolné vůči úderům a pracují na rádiové frekvenci 868,3 MHz, v současné době nejlepšířešení mezi povolenými rádiovými frekvencemi.
Ruční vysílače
 

 

  

 
Snadný přenos s bezpečnostním kódováním
Každý pohon je námi již individuálně nakódován. Tento kód můžete sami bez problémů přenést na další ruční vysílače. Tak může Vaši garáž pohodlně otvírat i více osob.
Snadný přenos s bezpečnostním kódováním
 

 

   Rádiový kódovací spínač s osvětlenými tlačítky
Velmi komfortní za tmy. Rádiové kódovací spínače jsou bezkabelové. Není tedy nutné pokládat vedení! Můžete s nimi ovládat až desatery automatická vrata.
Rádiový kódovací spínač s osvětlenými tlačítky
 

 

  

 
Kódovací spínače
Kódovací spínače poskytují velké zabezpečení proti nepovolanému otevření. Jednoduše zadáte svůj osobníčíselný kód a klíče již nepotřebujete. S komfortní verzí můžete zapínat druhá vrata a venkovní osvětlení.
Kódovací spínače
 

 

   Elektronický bezdotykový zámek
Komfortní způsob otvírání pro případ, že garáž využívá více osob. Jednoduše podržíte nakódovaný klíč s Vaším osobním kódem cca. 2 cm před čtecím zařízením elektronického zámku. Bez dotyku! To je velmi praktické především za tmy.
Elektronický bezdotykový zámek
 

 

  

 
Klíčové spínače
V případě montáže pod omítku k zabudování do stěny, v případě montáže na omítku k našroubování na stěnu. Všechny čtyři klíčové spínače jsou vhodné pro impulsní volbu a volbu směru. Pro obsluhu dvou vedle sebe ležících vrat postačí jeden klíčový spínač.
Klíčové spínače
 

 

   Přijímač
Chcete-li svým ručním vysílačem ovládat doplňkové venkovní osvětlení a např. vjezdovou bránu (cizí výrobek), potom potřebujete reléový přijímač s jedním, dvěma nebo čtyřmi kanály.
Přijímač
 

 

  

 
Rádiové spínače pod omítku
Pro všechny standardní spínací zásuvky s průměrem 55 mm. Ideální je centrální instalace v prostorách chodby domu nebo v obývacím pokoji s vizuálním kontaktem směrem ke garážovým vratům. Dvěmi funkcemi ovládáte svá garážová vrata a navíc např. venkovní osvětlení, čerpadlo rybníčku, sedací kout na zahradě nebo vánoční stromeček na terase.
Rádiové spínače pod omítku
 

 

   Vnitřní spínače
Nainstalované v garáži nebo v chodbě domu, odkud je možný vizuální kontakt s garážovými vraty. Světelné diody ukazují, zda jsou vrata otevřená nebo zavřená. U komfortní verze se čtyřmi funkcemi lze zapínat také osvětlení pohonu a např. po dobu dovolené pohon komletně odpojit.
Vnitřní spínače se dvěmi nebo čtyřmi funkcemi
 

 

  

 
Světelná závora
Okamžitě rozpozná vozidla i osoby. Nemůže dojít ke srážce. To je jistota, kterou oceňují zvláště rodiny s dětmi.
Světelná závora
 

 

   Nouzové otevření
Je důležité v případě výpadku elektrického proudu a pokud Vaše garáž nemá druhé přístupové dveře. Potom lze Vaše výklopná nebo sekční vrata otevřít pomocí vnější rukojeti přes bowdenové lanko.

 

 

 

Prospekty

Pohony pro garážová vrata 2006

 Download
 (1677 kb)